Informatie & Contact - Oeverzwaluwen Voetbal Koudum

Informatie & Contact

Informatie & Contact

Algemeen

 

 

Accommodatie:                                                 “De Sandobbe” Ds. L. Tinholtstraat 5 8723 CW Koudum

Bestuurskamer:                                                 bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl / 0514-522583

Wedstrijdsecretariaat:                                      secretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Kantine:                                                             

                                                                            Jelmer Sinnema, tel. 06-11024632 of per e-mail: kantine@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Sporthal:                                                           mail: sporthal@oeverzwaluwen.nl 
                                                                            ook voor OMNI vereniging www.oeverzwaluwen.nl

 

Website:                                                                                                                                 www.oeverzwaluwen-voetbal.nl

                                                                           verslagen en foto’s mailen naar:               webmaster@oeverzwaluwen-voetbal.nl      

                                                                           advertenties en reclame mailen naar:      sponsoring@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Bestuur 

 

Jeltsje Venema Voorzitter 06-20843891

voorzitter@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Jan Velema Penningmeester / ledenadministratie 0514-850954

penningmeester@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Sietse Henk Haytema Technische zaken en velden 06-36381547

bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Waltina Bergsma Communicatie 06-48498744

communicatie@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Romke de Jong Sponsoring 06-53292776

sponsoring@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Johs Hoekema Wedstrijdzaken Senioren 06- 83219129

wedstrijdzaken@oeverzwaluwen-voetbal.nl

       

 

Jeugdzaken

 

Sander Boersma Voorzitter 06-53893498

jeugdzaken@oeverzwaluwen-voetbal.nl 

Bart de Boer     jeugdsecretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl 
Jorden Hettinga     kabouters@oeverzwaluwen-voetbal.nl 
Marie Janne Beekman      
Grietje de Jong      
Gerard Flapper      
Luitzen Stellingwerf      
Teun Vonk      
Auke Boschma      

 



Belangrijke contactpersonen 

Vincent Hol Wedstrijdsecretariaat 06-28853025 secretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl
Roelof Venema / Sietse Henk Haytema / Wout Klijn Velderman Consul velden 06-36381547 bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl
Steinar Lageweg / Ingmar de Vries Website en social media  

pr@oeverzwaluwen-voetbal.nl

webmaster@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Jelmer Sinnema Kantine 06-11024632 kantine@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!