Informatie & Contact

Informatie & Contact

Algemeen

 

 

Accommodatie:                                                 “De Sandobbe” Ds. L. Tinholtstraat 5 8723 CW Koudum

Bestuurskamer:                                                 bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl / 0514-522583

Wedstrijdsecretariaat:                                      secretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Kantine:                                                             Jouke de Jong; tel. 06-11114979 of

                                                                            Jelmer Sinnema, tel. 06-11024632 of per e-mail: kantine@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Sporthal:                                                            Bertha van deer Veen, tel. 06-11263101 zie ook voor OMNI

                                                                            vereniging www.oeverzwaluwen.nl

 

Website:                                                                                                                                 www.oeverzwaluwen-voetbal.nl

                                                                           verslagen en foto’s mailen naar:               webmaster@oeverzwaluwen-voetbal.nl      

                                                                           advertenties en reclame mailen naar:      sponsoring@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Bestuur 

 

Jeltsje Venema Voorzitter 06-20843891

voorzitter@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Jan Velema Penningmeester / ledenadministratie 0514-850954

penningmeester@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Vincent Hol Secretariaat - Activiteiten 06-28853025 secretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl
Sietse Henk Haytema Technische zaken en velden 06-36381547

bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Waltina Bergsma Communicatie 06-48498744

communicatie@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Romke de Jong Sponsoring 06-53292776

sponsoring@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Gerard Flapper Afvaardiging jeugd 06-24176925

jeugdzaken@oeverzwaluwen-voetbal.nl

       

 

Jeugdzaken

 

Gerard Flapper Afvaardiging Jeugd 06-24176925

jeugdzaken@oeverzwaluwen-voetbal.nl 

Bart de boer Secretariaat 06-52163795 Bart@bartenfemke.nl 
Jan Eelze Pries Secretariaat    
Jorden Hettinga Secretariaat    
Eelke Stellingwerf Secretariaat    
Marie Janne Beekman Secretariaat    
Grietje de Jong Secretariaat    
       

 



Belangrijke contactpersonen 

Vincent Hol Wedstrijdsecretariaat 06-28853025 secretariaat@oeverzwaluwen-voetbal.nl
Roelof Venema / Sietse Henk Haytema / Wout Klijn Velderman Consul velden 06-36381547 bestuurskamer@oeverzwaluwen-voetbal.nl
Steinar Lageweg / Rutger Kramer Website en social media  

pr@oeverzwaluwen-voetbal.nl

webmaster@oeverzwaluwen-voetbal.nl

Jouke de Jong / Jelmer Sinnema Kantine 06-11114979 Jouke of
06-11024632 Jelmer
kantine@oeverzwaluwen-voetbal.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!